Cemre&Eren Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre&Eren Fan

Cemre&Eren Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cemrenin düşünceleri

5 posters
YazarMesaj
büşra*kemer
-| ѕüρєя мσ∂ |
-| ѕüρєя мσ∂ |
büşra*kemer

cemrenin düşünceleri Empty
MesajKonu: cemrenin düşünceleri   cemrenin düşünceleri Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 6:22 pm

* Hiç kimse bana olgun bir kadın gibi davranmıyor. Bana her an her şeyi yapabilecek bir deli gibi davranıyorlar. Halbuki bu kadar deli değilim.

* Çekimlerde "Biraz daha seksi olmaya çalış" dedikleri zaman olgun bir kadın olmuşum diyebilirim. Şu anda bana "Biraz daha seksi bakmalısın" deniliyorsa anlıyorum ki, daha olgun bir kadın olamamışım. Ama genel anlamda büyüdüm, büyüyorum.
* Kadın olduğumu hissettiğim zaman işime devam ediyor olacağım. Farklı bir konsepte bürünüp yine 'Hepsi' olarak devam edeceğiz. Mutlaka çocuğum olmasını da istiyorum. Kadın olduğumda iyi bir ailem de olacak. Hep bunun hayalini kuruyorum.

* Annemin kucağına 40 yaşıma geldiğimde de oturmak isterim. Kaç yaşında olursam olayım her zaman annemden bu ilgiyi bekleyeceğim. Mutlaka sevdiğim insanlar benimle ilgilenmeli.

* Duygusal olarak çok kuvvetli görünürüm ama içimin parçalandığı zamanlar olur. Dışarıya hiç öyle görünmem.
http://gruphepsi-fanclup.1forum.biz
=ErenDelisiKader=

=ErenDelisiKader=

MesajKonu: Geri: cemrenin düşünceleri   cemrenin düşünceleri Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:30 pm

saol aşkusuu
erenin_askisi
!!..eN ŞeKeR AdMiN..!!
!!..eN ŞeKeR AdMiN..!!
erenin_askisi

MesajKonu: Geri: cemrenin düşünceleri   cemrenin düşünceleri Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:31 pm

saol cnm
arda_izel
| мσ∂єяαтöя |
| мσ∂єяαтöя |
arda_izel

MesajKonu: Geri: cemrenin düşünceleri   cemrenin düşünceleri Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:25 am

saol bebiqom
_pofuduqumm_
| мσ∂єяαтöя |
| мσ∂єяαтöя |
_pofuduqumm_

MesajKonu: Geri: cemrenin düşünceleri   cemrenin düşünceleri Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 2:17 pm

saol jnmjım
http://kucukhepsiciler.forum-free.biz

cemrenin düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemrenin kuzeni